מחשבון משכנתא למה הוא כלי חשוב?

מחשבון משכנתא

משכנתא היא הלוואה ענקית שלוקחים בדרך כלל לפני קניית נכס. מי שקונה דירה ראשונה ומגיע עם הון עצמי לרכישה – ורוצה לדעת בדיוק כמה כסף הוא יחזיר כל חודש ולאחר תקופה ההלוואה – יוכל להשתמש באמצעים שונים לחישוב משכנתא, ביניהם מחשבון משכנתא שזמין ברשת האינטרנט ואפשר להשתמש בו ללא תשלום.

האם משכנתא בריבית בלבד היא אפשרות מעשית?

מחשבון משכנתאות מסוג זה הוא אחד הכלים החשובים של לוקחי משכנתאות בשנת 2023 והלאה. זהו כלי שנמצא במגוון אתרים ברשת וזמין לחישוב סכום המימון שניתן לקבל מהבנק או מגופים פיננסיים אחרים. הוא יעזור ללווים להבין מה יהיה ההחזר בחודשי שלהם בהתאם לנתונים שיציג הקונה ולוקח ההלוואה וכמה כסף יהיה זמין לקניית דירה או כל נכס אחר. 

באמצעות מחשבון משכנתא אותו אפשר למצוא בעיקר באתרי אינטרנט של בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, אפשר להזין פרטים כמו מסלול המשכנתא שאתם בוחרים, מטרת המשכנתא: אפשר לבחור קניית דירה חדשה או ראשונה, קניית נכס להשקעה ועוד ואפילו החלפת דירה. 

לאחר מכן מזינים את ההון העצמי הנתון לכם, את תקופת משכנתא בזמן שניתן לבדוק איך שינויים של הנתונים ולהבין דרך המחשבון משכנתא כיצד הם משפיעים על ההחזר החודשי.  את הנתונים תוכלו לשנות בהתאם למסלולים אותם מציעים הבנקים. מחשבון משכנתא הוא כלי עזר מצוין שחשוב להשתמש בו, בין אם אתם בוחרים לבד את המסלול לבין אם אתם נפגשים או מדברים עם יועצים פיננסיים מקצועיים. 

מדוע חשוב להבין את המסלולים ולהשתמש במחשבון משכנתא?

כאשר באים לבחור מסלול הלוואה, כדאי להבין מה בשורה התחתונה תשלמו – גם בבחינת החזר חודשי של ההלוואה וגם מבחינת ריביות שנוספות לה ובשורה התחתונה לאחר תקופת ההלוואה ופירעונה. מחשבון משכנתא יספק לכם מעין ייעוץ משכנתא זריז שיקדים את הפגישה החשובה עם יועץ משכנתא

הוא יעזור לחשב ריבית משכנתא משתנה בהתאם למסלול שתבחרו. לכן חשוב לוודא שאתם מבינים מה משמעות כל מסלול ומסלול, לבחור את מה שנכון לכם ולמצבם הכלכלי. 

מחשבון משכנתא אינו תחליף לייעוץ משכנתאות מקצועי

מחשבון משכנתא אינו תחליף לייעוץ מקצועי, החל מיעוץ של הבנק עד לזה של יועץ משכנתאות פרטי. יועץ משכנתאות פרטי יוכל לעבור אתכם על המסלולים השונים, לעזור לכם לבחור את המסלול הנכון, הוא יוכל לנהל משא ומתן עם הבנק, או לבצע עבורכם את הפעולות הקשורות לבירוקרטיה בלקיחת ההלוואה. 

איש המקצוע יוכל להפנות אתכם אל חברות חוץ בנקאיות שיספקו לכם מימון לרכישת דירה עם ריביות אטרקטיביות יותר משל הבנק. 

ייעוץ משכנתאות אולי ידרוש ממכם להעלות את התקציב כדי שתוכלו לקבל את השירות, אבל בטווח הקרוב והרחוק הוא יחסוך לכם מאות אלפי שקלים(!) בעיקר אם תבחרו יועץ משכנתא מקצוע ומומלץ. 

אז בואו נסכם – שימוש בעזרים טכניים לחישוב משכנתא כמו שימוש במחשבון, יעזור להבין מה יהיה ההחזר החודשי שלכם, מהי עלות הריבית שתשלמו על ההלוואה וכולי. הוא  עוזר להכיר את המדדים ואת יתרות ההלוואה לפי לוח שפיצר. כלי זה יעזור לכם להבין לכמה שנים מומלץ לכם לפרוס את תשלומי המשכנתא ובכך לספק יותר מידע על הצעדים העתידיים שלכם.

יעוץ משכנתאות מקצועי שעובד עם מגוון בנקים

המרכז הארצי למשכנתאות היא חברה המציעה מגוון אפשרויות מימון לרוכשי דירות ויעוץ משכנתא של צוות מקצועי שעובד עם מגוון בנקים בישראל. החברה תספק ללקוחותיה מסלולי משכנתא עם ריביות משתלמות ותנאים טובים, בזמן שאנשי מקצוע מנוסים יוכל לספק לכם מידע על תנאי החזר גמישים, חסכון ברכישת דירה, שימוש במחשבונים לחישוב הלוואות וריביות, תוך התאמת הלוואה אישית ושנים של ניסיון בתחום הפיננסיים ותחום הבנקים וההלוואות. 

המרכז הארצי למשכנתאות מחויב לבניית קשרים ארוכי טווח עם לקוחותיהם. המטרה שלהם היא לא רק לסייע לך עם צרכי המשכנתא המיידיים שלך, אלא גם להיות היועץ משכנתאות המהימן שלך לכל מאמץ עתידי בתחום הנדל”ן. בין אם יש לך שאלות לגבי מימון מחדש, הלוואות להון עצמי או כל נושא אחר הקשור למשכנתא, צוות היועצים שלהם יהיה שם כדי לתמוך בך.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש נכס בטאבו – חד משמעית שאנחנו זו הכתובת עבורכם עם מחשבון משכתא שלנו ואצלנו אתם תוכלו לקבל ייעוץ לכלכלת משפחה וגם גרירת משכנתא או איחוד הלוואות!

מאמרים אחרונים

הבנת המושג איחוד הלוואות

הבנת המושג איחוד הלוואות

פוסט זה בבלוג נועד לשפוך אור על הרעיון של איחוד הלוואות, משמעותו בתחום הפיננסי, ההיסטוריה והתפתחותו. הוא יעמיק בתפקידו של יועץ משכנתאות בתהליך וכיצד הם

קרא עוד »
במה תלוי גובה המשכנתא

במה תלוי גובה המשכנתא

במה תלוי גובה המשכנתא? רוכשים דירה חדשה ואינכם מבינים דבר במשכנתא? בואו נפזר את הערפל ונבין בדיוק במה תלוי גובה המשכנתא שתצטרכו לשלם. בסופו של

קרא עוד »
משכנתא לצעירים

משכנתא לצעירים

משכנתא לצעירים: המדריך המושלם לדור החדש בדרך לבית משלהם האם גם אתם מרגישים שהחלום של בית משלכם נראה רחוק מתמיד? אל דאגה, אתם לא לבד.

קרא עוד »

יש לכם שאלה?

מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים למטה!

תחזרו אלינו
נגישות